eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210914 14.09.2021 Valgstyret 17:00 Rådhuset Ordførers kontor
20210913 13.09.2021 Valgstyret 20:00 Rådhuset Ordførers kontor
20210531 31.05.2021 Valgstyret 15:00 Teams
20210325 25.03.2021 Valgstyret 17:00 Rådhuset Kommunestyresalen
20190910 10.09.2019 Valgstyret 17:00 Rådhuset Kommunestyresalen
20190909 09.09.2019 Valgstyret 15:00 Rådhuset Kommunestyresalen
20190513 13.05.2019 Valgstyret 12:00 Rådhuset Ordførers kontor
20180426 26.04.2018 Valgstyret 09:00 Kommunestyresalen Rådhuset
20170601 01.06.2017 Valgstyret 14:00 Rådhuset Kommunestyresalen
20160901 01.09.2016 Valgstyret 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ingen kunne møte` Ingen kunne møte` () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
ikke meldt Forfall, ikke meldt Forfall, () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Roger Hanssen Knut Roger Hanssen Porsanger Høyre (H) Medlem knu-ro@online.no 45483720 78461819
Helge Ragnvald Olaussen Helge Ragnvald Olaussen Tverrpolitisk liste i Porsanger (TLP) Varamedlem helge@gabriel-elektro.no 93438987
Aina Borch Aina Borch Porsanger Arbeiderparti (AP) Medlem aina.borch@porsanger.kommune.no 95762710 Ikke registrert
Sylvi Josefine Johnsen Sylvi Josefine Johnsen Porsanger Sosialitisk Venstreparti (SV) Nestleder sylvi.josefine@hotmail.com 91837919
Roy Myrheim Roy Myrheim Porsanger Arbeiderparti (AP) Medlem roy@myrheim.no 97667695 78461865
Jon Nikolaisen Jon Nikolaisen Porsanger Senterparti (SP) Medlem jonnikol@gmail.com 93073877 - 97598325 78464770
Nina Kulsland Eriksson Nina Kulsland Eriksson Porsanger Høyre (H) Medlem nina.eriksson1@hotmail.com 97128213 Ikke registrert
Hans Magnus Thunestvedt Hans Magnus Thunestvedt Tverrpolitisk liste i Porsanger (TLP) Medlem hansthunestvedt@gmail.com 97706793 Ikke registrert
Agnete Masternes Hanssen Agnete Masternes Hanssen Porsanger Arbeiderparti (AP) Varamedlem agmhanssen@gmail.com 94057090 Ikke registrert
Anneli Naukkarinen Anneli Naukkarinen Porsanger Sosialitisk Venstreparti (SV) Varamedlem annelinau@gmail.com 97588595 Ikke registrert
Mona Skanke Mona Skanke Porsanger Arbeiderparti (AP) Varamedlem moskank@online.no 47800259 78462288(a)
Hilde Skanke Hilde Skanke Porsanger Arbeiderparti (AP) Varamedlem hilde.Skanke@kvenskinstitutt.no 46548870
Geir Kåre Pettersen Geir Kåre Pettersen Porsanger Senterparti (SP) Varamedlem geirkpe@gmail.com 40107362 - 91602270
Bjørn Ivar Balto Bjørn Ivar Balto Porsanger Høyre (H) Varamedlem viperbalto@hotmail.com; bjorn.balto@porsanger.kommune.no 90100115 Ikke registrert
Elisabeth Hjalmarsdatter Hansen Elisabeth Hjalmarsdatter Hansen Porsanger Høyre (H) Varamedlem elisabeth.hjalmarsdatter@gmail.com 95071757 78465200 j
Kamilla Elise Andersen Kamilla Elise Andersen Tverrpolitisk liste i Porsanger (TLP) Varamedlem kamilla.e.andersen@hotmail.com 46932577 Ikke registrert